HER AN NEYİ SEÇİYORSUN?

Kundalini yoga

Sonsuzluk herşeyin heryerde olması.. kundalini bakış açısı da böyle bir şey..

Aslında her anın içinde her element var.. belki mutlusun o an ama hüzün elementi de var.. o yüzden sen neye odağını veriyorsun bu önemli.. her an ne iyi gidiyor, ya da ne kötü gidiyor, ona odağını verip bir seçim yapıyorsun.. Bu mutlu, üzgün, hüsrana uğramış diye doğrusal olarak düşündüğümüz şeyler her anın içinde var..

5.boyutta herşeyin bir devinim halinde olduğunu farkediyorsun..3.boyut tüm o uzay, boşluk, alan..4.boyut zamanın sekansı.. 5. boyutta tüm bunların hepsi bir devamlılık haline geliyor ve  farkediyorsun ki her anın içinde bir seçeneğin var.. seçimin olmadığı tek an, senin seçim yapmadığın an.. bu da başka bir şey tarafından yönetildiğin anlamına geliyor.. alışkanlık, reaksiyon, ya da çevrendeki bir şey.. kendini yeterince güçlü hissetmiyorsun.. kundalini senin kendi kendine güçlenmeni sağlıyor ve yaşamının otoritesi haline geliyorsun.. 

5.boyutu algılayabilmek için daha yüksek bir titreşimsel frekansta olmak gerekiyor.. bunun için kundalinin hareket etmeye, dönmeye, sirküle omaya, akmaya, uyanmaya ihtiyacı var .. herşeyi, o kundalini yükselip tepeden görmek değil, heryerden görmek..

keşifyolculuğum 🦋🧚‍♀️ tarafından yayımlandı

Duygu düşünce ve hislerimi dobra dobra paylaşıyorum, sözcüklerle dans ediyorum💫

HER AN NEYİ SEÇİYORSUN?” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: